O nas


Warszawska Fundacja 
na rzecz Dorosłych Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
"BĄDŹMY RAZEM"


Fundacji Bądźmy Razem została formalnie zarejestrowana w grudniu 2019 roku. Jej powstanie stanowi kontynuację i rozszerzenie działalności grupy dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodziców.

Od lat prowadzimy różnorodne zajęcia i spotkania tematyczne odpowiadające zainteresowaniom naszych podopiecznych. Realizujemy projekty, prowadzimy warsztaty, organizujemy wycieczki, wyjazdy za miasto, spotkania z filmem i dostępną literaturą. Pogodne weekendy spędzamy w udostępnionym nam ogrodzie.

Tworzymy społeczność, jesteśmy coraz większą grupą przyjaciół, która lubi ze sobą spędzać czas w sposób wartościowy, zapewniający komfort, poczucie bezpieczeństwa i pozwalający na to, aby to nasi podopieczni wybierali ulubione formy aktywności i proponowali tematy naszych spotkań.

W kalendarz działań fundacji na stałe wpisały się spotkania świąteczne, zabawa karnawałowa, Andrzejki, także imieniny podopiecznych, które organizują dla swoich przyjaciół.
Prowadzona przez nas grupa wsparcia dla rodziców prowadzi bezpośrednie poradnictwo, a w niektórych przypadkach podejmuje działania interwencyjne.

Podstawowe informacje:

https://drive.google.com/file/d/1pAX_WAmSfwG120nTqk_OcNy2K0ndy1tw/view?usp=sharing
Statut Fundacji BĄDŹMY RAZEM
      KRS: 0000818878
      NIP: 5242895210
      REGON: 385078452




Dane kontaktowe:

email:   
fundacja@badzmyrazem.waw.pl
strona:  https://badzmyrazem.waw.pl/

 

Numer rachunku bankowego:


mBank    73 1140 2004 0000 3002 7963 3947




Zarząd Fundacji:




Prezes honorowy   Krzysztof Marciniak


Prezes                   Grażyna Wyszomierska
Członek                 Tatiana Kaczmarek




Nasza siedziba:
Fundacja Dom im. Prof. Tadeusza Zalewskiego przekazała naszej Fundacji, w ramach użyczenia dom na Mokotowie przy ul. Drużynowej 10.

1 komentarz:

  1. Świadczenia pielęgnacyjne to forma wsparcia finansowego przyznawanego osobom, które na co dzień zajmują się członkami rodziny niezdolnymi do samodzielnej egzystencji. W Polsce prawo do świadczenia pielęgnacyjnego przysługuje po spełnieniu określonych kryteriów, takich jak stopień niepełnosprawności podopiecznego oraz rezygnacja z zatrudnienia w celu pełnienia opieki. Wysokość świadczenia jest ustalana na podstawie obowiązujących przepisów i regularnie aktualizowana. Otrzymywanie świadczenia pielęgnacyjnego jest ważnym wsparciem dla opiekunów, pozwalającym na pokrycie części kosztów związanych z opieką nad bliskimi.

    OdpowiedzUsuń